Restaurace
E-shop
s nábytkem
E-shop
s vínem

Naše značky přímo od výrobců, vše skladem

Domaines Paul Mas

Domaines Paul Mas

Během 120 let se stalo vinařství Domaines Paul Mas odkazem na vína jižní Francie. Vína starého světa s postojem Nového světa je to, co představuje charakter vín Paul Mas.

Pasqua

Pasqua

Rodinná vášeň. Téměř stoletá historie.

Příběh Pasqua Vigneti e Cantine začal v roce 1925, kdy první generaci bratří Pasqua přijela do Verony s cílem založit společnost zabývající se prodejem vín z jejich země původu, Apulie. Od prodeje vín se dostali až k založení vlastního skutečného sklepa. Během několika let se společnost etablovala na italské vinařské scéně akvizicí nových vinic v oblasti Verony.

 

Cielo e Terra

Cielo e Terra

Cielo e Terra bylo založno v roce 1908, ve Valle del Chiampo jako skromné rodinné vinařství. Během let se vinařství značně rozrůstalo a začalo se rozpínat i do okolních údolí. V 60. letech již veliké vinařství muselo začít nakupovat víno i od nezávislých vinařů...

Trapiche

Trapiche

Historie vinařství sahá až do roku 1883, kdy Tiburcio Benegas koupil v městečku Mendoza nemovitost, ke které patřila malá vinice. Tiburcio Benegas založil firmu Trapiche a významně rozšířil její vinohrady.

Viu Manent

Viu Manent

Viu Manent je vinařská firma ve vlastnictví rodiny Viu. Podnik byl založen roku 1935, když katalánský imigrant Miguel Viu García a jeho dva synové Agustin a Miguel Viu Manent začali pěstovat vinnou révu na vinohradech Bodegas Viu u města Santiago de Chile.

Arrogant Frog

Arrogant Frog

Arrogant Frog (Arogantní žabák) se narodil ve Francii ve vinařské oblasti Languedoc. Je to víno, které je pyšné na svůj středomořský původ a je odhodláno předvést svou nadřazenost.
Réva Rakvice

Réva Rakvice

Réva Rakvice, s. r. o. je moderní dynamická vinařská společnost s padesáti zaměstnanci, která sídlí v tradiční vinařské obci Rakvice.

Mas des Mas

Mas des Mas

Mas des Mas je pozvánkou na cestu do samého srdce apelací vín v oblasti Languedoc, kdy vám společníky budou dělat vína, která reprezentují přirozené spojení vinařské tradice a nového pojetí vína; vína, kterým dal osobitý výraz Jean-Claude Mas.
La Forge Estate

La Forge Estate

Řada vín La Forge Estate symbolizuje setkání starého a nového vinařského světa. Pečlivě vybrané hrozny z nejlepších vinic a expresivní styl vnáší do vín kulatost, vyváženost a aromatickou rozmanitost.
Marques de Griñón

Marques de Griñón

Carlos Falco y Fernández de Cordova je považován za jednoho z největších vizionářů vinařského průmyslu 20. století ve Španělsku. Tento mýtus vznikl díky inovacím realizovaným na jeho statku na venkově v Toledu. 

Brise de France

Brise de France

Díky větrům vanoucím ve Francii a vášni vinařů se zrodila řada vín Brise de France...

Pradio

Pradio

Vinařství Azienda Agricola Pradio se nachází v blízkosti města Palmanova, které je proslulé především svým tvarem hvězdy. Již čtvrtá generace rodiny Cielo vyrábí unikátní vína s elegancí a osobitým charakterem.
Ca dei Frati

Ca dei Frati

Společnost Ca dei Frati je známá již od roku 1782 jako vinný sklep v Luganě. V roce 1939 sem přesídlil z Verony Felice Dal Ceroz a okamžitě vycítil velký vinařský potenciál této oblasti.
Insígnia

Insígnia

Vallegre – Vinhos do Porto, SA je portugalská společnost, jejíž akcionáři představují pátou generaci rodiny, která je hluboce zakořeněná v regionu Douro a zabývá se výrobou portského vína vynikající kvality, a nově i vína DOC Douro.

Navštivte nás
Navštivte nás
Navštivte nás