Restaurace
E-shop
s nábytkem
E-shop
s vínem

Cielo e Terra

Cielo e Terra

Cielo e Terra

Cielo e Terra bylo založno v roce 1908, ve Valle del Chiampo jako skromné rodinné vinařství. Během let se vinařství značně rozrůstalo a začalo se rozpínat i do okolních údolí. V 60. letech již veliké vinařství muselo začít nakupovat víno i od nezávislých vinařů...

Mám zájem o tuto značku
vstoupit do E-shopu

Cielo e Terra bylo založno v roce 1908, ve Valle del Chiampo jako skromné rodinné vinařství. Během let se vinařství značně rozrůstalo a začalo se rozpínat i do okolních údolí. V 60. letech již veliké vinařství muselo začít nakupovat víno i od nezávislých vinařů, jelikož jejich produkce hroznů nestačila na uspokojení poptávky. V novém miléniu má již Cielo e Terra vedoucí postavení na italském maloobchodním trhu s vínem se stále se zvyšující přítomností na zahraničních trzích.

Regionální informace - Italská vína jsou známá po celém světě. Oproti našim podmínkám jsou na tom Italové daleko lépe rozdílným množstvím slunce a s tím související obsah cukru v hroznech. Nejznámější vinařské oblasti Itálie se nacházejí v severní části - především v horských oblastech.


Navštivte nás
Navštivte nás
Navštivte nás