Restaurace
E-shop
s nábytkem
E-shop
s vínem

Tsarine

Tsarine

Tsarine

Vinařství Maison Chanoine, které bylo založeno v roce 1730, vzdává hold období ruských dějin, kdy v palácových chodbách Saint Petersburgu se ruská vyšší třída zamilovala do pařížské módy a francouzské kultury. Zejména pak nejjemnějšího představitele této kultury, a to šampaňského.

Mám zájem o tuto značku
vstoupit do E-shopu

Vinařství Maison Chanoine, které bylo založeno v roce 1730, vzdává hold období ruských dějin, kdy v palácových chodbách Saint Petersburgu se ruská vyšší třída zamilovala do pařížské módy a francouzské kultury. Zejména pak nejjemnějšího představitele této kultury, a to šampaňského. Toto se pak stalo čestným hostem na banketech císařovny Anny Ivanovny, u stolu Kateřiny Veliké a nejvyšší šlechty v ruské říši. Šampaňské Tsarine (Carevna) zaujme krásnou dlouhou zdobenou lahví, která nese podobnosti s architekturou velkých ruských památek. Symbolické barvy etikety a její tvar i evokující název připomínají období velkých ruských dynastií.

Filosofie: „Hrozny Pinot Noir poskytují páteř vínu, Pinot Meunier vkládá do vína měkkost a ovocné aroma, hrozny Chardonnay dodávají jemnost a eleganci. To je duch vína Tsarine.“
Isabelle Tellier winemaker champagne Tsarine


Navštivte nás
Navštivte nás
Navštivte nás